Ningbo SMT Авто делови копродукции, Ltd е професионална производител на високо квалитетни автомобилски производи во Кина.

Ние сме искусни во производство на сите видови на автомобилски производи и да имаат способност да се справи со вашата програма. Нашите главни производи се шасија делови, Системи за ладење производи, делови на мотор, електрични компоненти и делови од телото. Ние сме ISO9000 одобрен производител и снабдувач со висок квалитет, нашите производи се извезуваат во повеќе од 40 земји и региони, како што се Америка, Европа, Јужна Америка, Блискиот Исток и Африка. Ние сме посветени да и искрено ќе продолжи да обезбедува нашиот најдобар квалитет на производи и услуги на нашите ценети клиенти.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Нови пристигнувања